Ledenlijst

Op zoek naar muziek bij een multimediaal project? Hier vindt u gegevens van een deel van de leden van de BCMM!

voornaam achternaam website
Gijs van Amelsvoort www.foxholemusic.nl
Dick Bakker www.dick-bakker.nl
Eelco Bakker www.fcwalvisch.com
Jurriaan Balhuizen www.goodsounds.nl
Robert Beld www.pinetreestudio.nl
Roy Bemelmans www.roy-bemelmans.com
Wouter van Bemmel www.woutervanbemmel.nl/
Klaas Berings www.freshbeat.net
Justin Billinger www.justinbillinger.com
Wiebe Boorsma www.wiebeboorsma.nl
Ruud Jan Bos www.rjbmusic.nl
Dennis Braunsdorf www.braunsdorf-music.com
Evelien van den Broek evelienvandenbroek.com
Hans Brouwer www.massivemusic.com
Pieter Brouwer www.goodsounds.nl
Louis ter Burg www.louisterburg.nl/
Alex Debicki www.alexdebicki.nl
Loek Dikker www.loekdikker.com
Ad van Dongen www.big-orange.nl
Pepijn van Dorst musiconmotion.nl
David Dramm www.daviddramm.com
Nicolaas Duin www.nicolaasduin.nl
Jeremy Ebell jeremyebell.com
Stephen Emmer www.stephenemmer.com/
Andre Ettema www.thesolos.com
Hans Everling www.sob.nl
Nando Eweg www.soundslikenando.com
Jeroen Gessel www.horusaudio.nl/
Laurens Daniël Goedhart www.laurensgoedhart.com
Jeroen Goeijers www.jeroengoeijers.nl
Yorick Goldewijk www.sonicpicnic.nl
Joeri de Graaf www.joeridegraaf.nl
Toon Habraken www.foxholemusic.nl
Daniël Hamburger www.danielhamburger.com
Guido Heeneman www.call4music.nl
Tuur Hendrikx www.sonicpicnic.nl
Ward Henselmans www.wardhenselmans.nl
Ruud Hermans www.rude4sound.nl
Patrick van Herrikhuijzen www.sob.nl
Jos Jansen www.big-orange.nl
Daan Casper Jansen www.khmusic.nl
Thomas Kalksma www.thomasmusic.nl
Minko Kalsbeek www.hikimori.com
Fred Kienhuis www.fredkienhuis.nl/
Dick Kok www.dk-music.com
Renger Koning www.soundbase.nl
Vincent de Koning www.big-orange.nl
Jesse Koolhaas www.jessekoolhaas.com
Eddy Koopman www.eddykoopman.com
Kees Kroot www.soundcircus.nl
Ben Lammerts van Bueren www.benlvb.com
Stefan Leertouwer www.sonicpicnic.nl
Chico Lemos de Sousa Barbosa www.cablejuice.nl
Bart van de Lisdonk www.bartvandelisdonk.nl
Steven Loeffen www.stevenloeffen.nl/
Sander van Maarschalkerweerd www.sizzer.nl
Ed Meijaard ambassadors.studio
Joep Meijburg ambassadors.studio
Pim Moltzer www.pimmoltzer.nl
Bastiaan Mulder www.bastiaanmulder.nl
Michel Mulders www.studiomichelmulders.com
Tom Nestelaar www.atom-music.nl
Tjeerd Nijhof www.tjeerdnijhof.com
Than van Nispen tot Pannerden www.greencouch.nl
Niels den Otter www.audentity.eu
Henk Pool www.articaproductions.com
Hielke Praagman www.hielkepraagman.nl
Sebastiaan Roestenburg ambassadors.studio
Martin de Ruiter www.martinderuiter.com
Robin Schaefer www.sonicpicnic.nl
Martijn Schimmer www.smp-studio.nl
Ran Schonewille www.audio-interactive.com
Patrick Schouten www.kskproductions.nl
Roel Slootman www.roelslootman.com
Peter Smid www.smusic.nl
Wouter Snel www.woutersnel.nl
Merlijn Snitker www.merlijnsnitker.com
Maarten Spruijt www.maartenspruijt.com
Emiel Stöpler www.emielstopler.nl
Marc Swemle www.vavavoom.nl
Otto van den Toorn www.automaticmusic.nl
Johan van der Voet www.soundgram.com
Marc van Vugt www.marcvanvugt.com
Marcel Walvisch www.fcwalvisch.com
Jochem Weierink www.jochemweierink.com
Justin Welgraven www.justinwelgraven.com
Chrisnanne Wiegel www.recsound.nl

Ben je lid van de BCMM en ontbreek je in de lijst of zijn de getoonde gegevens onjuist? Stuur dan een mailtje naar secretariaat@bcmm.nl!